Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Основа

єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1349539 Переглядів: 343
Загальна
вартість
21 000 $
* 921 480 грн
Вартість
за кв.м.
25 597 грн
583 $
Телефони
Загальна
площа:
36.0кв.м.
Житлова
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
11/14

Опис

Продам 1-кімн. квартиру Продам 1-кімн квартиру, тепла, у житловому стані, можна зразу жити, ремонт робився з нуля для себе, вікна металопластикові, труби металопластикові, електрика з посиленим проводом, витримує велике навантаження ( багато електроприладів, якщо треба), водопровід центральний гаряча, холодна вода), біля дому дитячий майданчик, посад, салтівський магазин, аптека, гарна транспортна розв"язка, 2 хв. до зупинки маршруток у різних напрямках, 2 хв. до Одеської, 15 хв. до метро, 7 хв. до залізничної станції Основа, тролейбусів, близько озеро, парк відпочинку, гарний вид з вікна, продаж у зв"язку з розширенням родини.
Телефонуйте: 0502129060
Дата оновлення інформації: 30.04.2026 16:16

На мапі