Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Основа

Код об'єкта:1375663 Переглядів: 34
Загальна
вартість
19 000 $
* 833 720 грн
Вартість
за кв.м.
24 521 грн
559 $
Телефони
Загальна
площа:
34.0кв.м.
Житлова
площа:
17.7кв.м.
Площа
кухні:
8.4кв.м.
Кімнати
1
Поверх
8/14

Опис

✅У продажу 1 кімнатна квартира на Основі,вул.Селікатна.
✅Квартира у гарному житловому стані,розташована на 8 поверсі 14ти поверхового цегляного будинку.
✅МПВ,встановлено лічильники на воду.
✅Меблі та техніка за домовленістю.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте: 0661044931
Дата оновлення інформації: 19.04.2026 16:32

На мапі