Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Основа

єВідновлення
Код об'єкта:1375398 Переглядів: 63
Загальна
вартість
15 000 $
* 658 200 грн
Вартість
за кв.м.
23 507 грн
536 $
Телефони
Загальна
площа:
28.0кв.м.
Житлова
площа:
20.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
1/2

Опис

Продам 1-кімнатну ізольовану квартиру на 1 поверсі 2 поверхового будинку в зеленому районі міста Жихор. Меблі та техніка залишається. Є газова колонка, лічильники на все, Інтернет МПО, вхідна металева. Сарай з льохом. Металевий гараж. Закрита територія. Квартира без боргів
Телефонуйте: 0969589369
Дата оновлення інформації: 15.04.2026 14:30

На мапі