Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

4-кімнатна квартира, Центр

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1377805 Переглядів: 2
Загальна
вартість
80 500 $
* 3 542 000 грн
Вартість
за кв.м.
29 517 грн
671 $
Загальна
площа:
120.0кв.м.
Житлова
площа:
80.0кв.м.
Площа
кухні:
10.0кв.м.
Кімнати
4
Поверх
5/5

Опис

Пропоную 4 к кв, проспект Науки -Загальна площа 120 м - 3 спальні, столова, кухня - 2 лоджії, квартира 2-х стороння - санвузол 10 м, суміжний , з вікном - квартира з капремонтом, мебльована Техніка В будинку ліфт, технічний поверх
Телефонуйте: 0965703496, 0955816705
Дата оновлення інформації: 23.05.2026 20:04

На мапі