4-кімнатна квартира, Центр
Код об'єкта:1373732
Переглядів: 111
Загальна
вартість
вартість
130 000
$
* 5 704 400 грн
* 5 704 400 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
29 104
грн
663 $
663 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
196.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
97.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
28.0кв.м.
Кімнати
4
Поверх
4/5
Опис
Продаж 4к. квартири | вул. Сумська | Центр | 196 м² Ваш шанс придбати унікальну квартиру в історичному серці Харкова – біля Центрального парку! Характеристики: • Загальна площа – 197 м² • Формат: 4 окремі кімнати, відкрита вітальня • 2 санвузли • Перекриття – залізобетон • Будинок – царський цегляний Комунікації: • Центральне опалення • Всі перепланування узгоджені. Переваги: • Поруч – парк Горького- найкраще місце для прогулянок і сімейного відпочинку • Ідеальне поєднання розкоші, простору та інвестиційної привабливості
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 08:14