2-кімнатна квартира, Хол.Гора
єВідновлення
Код об'єкта:1377600
Переглядів: 8
Загальна
вартість
вартість
41 000
$
* 1 804 000 грн
* 1 804 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
37 583
грн
854 $
854 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
48.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
37.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
2/2
Опис
✅ Продам 2 кімнатну квартиру біля виходу з метро Холодная Гора, біля с/м РОСТ, з Автономним Газовим опаленням з власним закритим двориком на 4 сім'ї, з дорогим ремонтом та меблями та технікою!
✅ У квартирі виконано дуже якісний ремонт, абсолютно все замінено, вся проводка нова, нова сантехніка, якісні пластикові вікна та двері, на підлозі ламінат, нові батареї. У квартирі залишиться всі меблі та техніка.
✅ Площа квартири 47м2, високі стелі 3.15, товсті цегляні стіни, прохолодно влітку і тепло взимку. Двір зачинений, є місця для паркування машин і місце під гараж.
✅Розглядаємо Держпрограми!
Телефонуйте:
0633827584
Дата оновлення інформації: 19.05.2026 16:11