Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Хол.Гора

Торг
Код об'єкта:1363640 Переглядів: 173
Загальна
вартість
45 000 $
* 1 974 600 грн
Вартість
за кв.м.
42 013 грн
957 $
Загальна
площа:
47.0кв.м.
Житлова
площа:
30.0кв.м.
Площа
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
8/12

Опис

✅У продажу 2 кімнатна квартира на Холодній горі.
✅Розташована на 8 поверсі 12ти поверхового будинку.
✅Квартира у житловому стані, не кутова.
✅Новим власникам залишаються меблі та техніка.
✅До метро Холодна Гора 3 хв., поруч ринок, магазини, супермаркети та вся необхідна для комфортного життя інфраструктура.
✅Телефонуйте!

Телефонуйте: 0954258488, 0637509485
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 16:39

На мапі