3-кімнатна квартира, ХТЗ, ЖК Мира, участок 3
Код об'єкта:1376343
Переглядів: 36
Загальна
вартість
вартість
95 000
$
* 4 168 600 грн
* 4 168 600 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
49 626
грн
1 131 $
1 131 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
84.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
43.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
13.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
6/9
Опис
✅ЖК Миру 3!
✅До Вашої уваги простора,сучасна 3 кімнатна квартира .
✅ Квартира з новим,якісним капітальним ремонт 2025 року, МПВ, лоджія 6 м2 засклена МПВ,утеплена всередині та зовні, два кондиціонера, є велика гардеробна.
✅Повністю укомплектована меблями та технікою.
✅Розташована на середньому 6 поверсі 9ти поверхового цегляного будинку.
✅Зручна локація,все необхідне для комфортного життя поруч.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 29.04.2026 15:00
На мапі