Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

3-кімнатна квартира, ХТЗ, ЖК Мира, участок 4

єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1371730 Переглядів: 132
Загальна
вартість
77 000 $
* 3 378 760 грн
Вартість
за кв.м.
41 204 грн
939 $
Телефони
Загальна
площа:
82.0кв.м.
Житлова
площа:
30.0кв.м.
Площа
кухні:
30.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
2/9

Опис

✅ЖК Миру 4!
✅До Вашої уваги чудова пропозиція-продаж 3 кімнатної квартири з сучасним ремонтом в новобудові!
✅Розташована на зручному 2 поверсі.
✅Формат:простора кухня-вітальня-30 кв.м з виходом на величезну лоджію, 2 окремі кімнати - 14 кв.м та 16 кв.м, суміщений сан вузол -6 кв.м.
✅Якісний, свіжий ремонт,ще ніхто не проживав.Робили для себе з увагою до деталей.
✅ Укомплектована вбудованою кухнею та частково меблями (витяжка, варильна поверхня, вбудований холодильник, бойлер, телевізор).
✅ Повністю облагороджена територія комплексу не залишить Вас байдужим: сучасні дитячі майданчики, лавочки для відпочинку, спортивні майданчики з тенісними столами та баскетбольним полем, зелені ділянки, місця для паркування.
✅ У пішій доступності метро Індустріальна, зупинки громадського транспорту, школа, садок, ринок, супермаркети, відділення Нової пошти та банку.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте: 0675760760, 0936548943
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 12:25

На мапі