Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна гостинка, Конный рынок

Код об'єкта:1374022 Переглядів: 93
Загальна
вартість
8 500 $
* 372 980 грн
Вартість
за кв.м.
31 082 грн
708 $
Телефони
Загальна
площа:
12.0кв.м.
Житлова
площа:
10.0кв.м.
Площа
кухні:
2.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
2/5

Опис

✅У продажу гостинка зі своїм санвузлом та міні-кухнею по вулиці Добровольців
✅ метро Метробудівників або Спортивна
✅2 поверх 5ти поверхового будинку
✅загальна площа 12м2.
✅Сввій санвузол
✅Квартира в житловому стані
Телефонуйте: 0962280507
Дата оновлення інформації: 22.04.2026 14:50