1-кімнатна гостинка, Конный рынок, ЖК Happy House
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1329124
Переглядів: 213
Загальна
вартість
вартість
22 000
$
* 965 360 грн
* 965 360 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
45 970
грн
1 048 $
1 048 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
21.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
10.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
1/5
Опис
Продам квартиру, 21 м2, з гарним ремонтом, метро Спортивна 3 хвилини пішки! Залишаються всі меблі та техніка, холодильник, пральна машинка, бойлер. Нові меблі, велика шафа купе. З балконом, територія закрита, дуже затишна та тиха. Квартира знаходиться біля метро Спортивна, вул. Добровольців (Молодої Гвардії) буд.4, ЖК Happy House. Навпроти парку Фентезі, поруч Кінний ринок, магазини, супермаркети. Ідеально для життя та под бізнес, завжди здається в оренду!
Телефонуйте:
0502129060
Дата оновлення інформації: 23.04.2026 11:11