Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Журавлевка, ЖК Гидропарк

Торг Завдаток
Код об'єкта:1373344 Переглядів: 126
Загальна
вартість
37 500 $
* 1 645 500 грн
Вартість
за кв.м.
41 138 грн
938 $
Загальна
площа:
40.0кв.м.
Житлова
площа:
18.0кв.м.
Площа
кухні:
10.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
11/16

Опис

✅Продається 1 кімнатна квартира з якісним дизайнерським ремонтом, вул. Борткевича 7.
✅Продаж з меблями та технікою.
✅11 поверх 16 поверхового будинку.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте: 0965703496, 0955816705
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 17:20