Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Журавлевка, ЖК Гидропарк

Торг єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1276584 Переглядів: 408
Загальна
вартість
42 000 $
* 1 842 960 грн
Вартість
за кв.м.
49 810 грн
1 135 $
Телефони
Загальна
площа:
37.0кв.м.
Житлова
площа:
18.0кв.м.
Площа
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
9/9

Опис

Продам квартиру в ЖК Гідропарк У квартирі є всі необхідні меблі двоспальне ліжко; диван; журнальний столик; комод під ТБ; приліжкова тумба, передпокій; кухня; кухонний стіл; чотири напівбарні стільці. Обладнаний зручний гардероб. Встановлено всю необхідну побутову техніку: бойлер, 80 літрів; пральна машина; холодильник; варильна поверхня; духова шафа; мікрохвильова піч; чайник. Підключено інтернет, модем Wi-Fi. Є можливість збільшити площу квартири на 37 квадратних метрів за рахунок придбання у забудовника тех. поверху.
Телефонуйте: 0960161501
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 11:11

На мапі