Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Центр, ЖК Речной квартал

Код об'єкта:1373089 Переглядів: 83
Загальна
вартість
32 000 $
* 1 404 160 грн
Вартість
за кв.м.
25 530 грн
582 $
Телефони
Загальна
площа:
55.0кв.м.
Житлова
площа:
24.0кв.м.
Площа
кухні:
21.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
2/7

Опис

🏠 ПРОДАЖ 1-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ | ЖК «РІЧКОВИЙ КВАРТАЛ»

📍 вул. Франківська, 10-Б | Харків

✨ Простора 1-кімнатна квартира від забудовника з правом власності у сучасному закритому комплексі на березі річки!

📐 Загальна площа — 55 кв. м 🏗️ Стан — після забудовника 📜 Право власності оформлено

🏘️ Про комплекс: 🔒 Закрита охоронювана територія 📹 Відеоспостереження 🔥 Власна котельня — стабільне тепло та економія 🚗 Велика парковка 👶 Дитячий та спортивний майданчики 🌿 Чистота, затишок та благоустрій

📍 Розташування: 🏞️ На самому березі річки Харків 🌳 Тихий, спокійний, зелений район 🏙️ Поруч з центром міста та діловим кварталом 🚌 Зручний доступ до головної транспортної артерії та необхідної інфраструктури

✅ Працюємо з відновленням!

📞 Телефонуйте — перегляди в будь-який зручний для вас час! 🤝 Агентство нерухомості «Харків-Ріелтор» 🌟 Допомагаємо знайти ваш ідеальний дім!

Телефонуйте: 0759168770
Дата оновлення інформації: 30.04.2026 12:18

На мапі