1-кімнатна квартира, Центр
Код об'єкта:704994
Переглядів: 242
Загальна
вартість
вартість
25 000
$
* 1 097 000 грн
* 1 097 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
28 273
грн
644 $
644 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
38.8кв.м.
Житлова
площа:
площа:
20.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
13.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
1/2
Опис
🏡 Продам 1-кімнатну квартиру | вул. Б. Хмельницького
Продається 1-кімнатна квартира на першому поверсі двоповерхового будинку.
✔ квартира у житловому стані
✔ автономне опалення
✔ нова сантехніка
🏢 Будинок розташований по вул. Б. Хмельницького у спокійному районі.
🎁 Бонусом до квартири — гараж з ямою.
Квартира чудово підійде для комфортного проживання.
📞 Телефонуйте для детальної інформації та перегляду!
Телефонуйте:
0507002523
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 12:24