Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, ЮВ и ЦР, ЖК Конторский

Код об'єкта:1372916 Переглядів: 143
Загальна
вартість
20 000 $
* 877 600 грн
Вартість
за кв.м.
41 790 грн
952 $
Телефони
Загальна
площа:
21.0кв.м.
Житлова
площа:
14.0кв.м.
Площа
кухні:
4.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
3/5

Опис

✅ Продам смарт квартиру у центрі міста, ЖК Конторський 2.
✅ АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ!
✅ Стіни цегляні.
✅ Будинок теплий, повністю заселений.
✅ Вид з вікна у двір.
✅ Зручний 3 поверх.
✅ У квартирі виконано капітальний ремонт.
✅ Продаж з меблями та технікою.
✅ Тихий район.
✅ Поруч парк, набережна, супермаркети, Центральний ринок.
✅ Є місце для паркування.
✅ Телефонуйте!
Телефонуйте: 0956525191
Дата оновлення інформації: 08.05.2026 12:17

На мапі