1-кімнатна квартира, ЮВ и ЦР, ЖК Надія
єВідновлення
Код об'єкта:1258968
Переглядів: 131
Загальна
вартість
вартість
37 500
$
* 1 645 500 грн
* 1 645 500 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
63 288
грн
1 442 $
1 442 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
26.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
18.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
4.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
2/8
Опис
🏠 ПРОДАЖ 1-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ | ТИХИЙ ЦЕНТР ХАРКОВА 📍 вул. Ярославська, 25а | ЖК «Надія»
✨ Затишна світла квартира під ключ — заходь і живи!
📐 Загальна площа — 26 кв. м 🏢 2-й поверх з 8-ми 🔑 Продається з усім вмістом (меблі та техніка — як на фото)
📋 В квартирі: 🚿 Бойлер 📊 Лічильники
🌿 Переваги ЖК: 👮 Консьєрж 📷 Камери відеоспостереження 🚗 Закрита автостоянка для мешканців
💼 Ідеально під здачу або для власного проживання!
✅ Працюємо з відновленням!
📞 Телефонуйте — перегляди в будь-який зручний для вас час! 🤝 Агентство нерухомості «Харків-Ріелтор» 🌟 Допомагаємо знайти ваш ідеальний дім!
Телефонуйте:
0759168770
Дата оновлення інформації: 04.05.2026 16:55