Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, ХТЗ

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1372092 Переглядів: 112
Загальна
вартість
34 000 $
* 1 491 920 грн
Вартість
за кв.м.
29 253 грн
667 $
Телефони
Загальна
площа:
51.0кв.м.
Житлова
площа:
29.0кв.м.
Площа
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
2/4

Опис

✅ Продам 2к квартиру по вулиці Бібліка 22/9.
✅ Зручний 2 поверх 4 поверхового цегляного будинку. Кімнати роздільні, житловий стан.
✅Гарне місце розташування, поряд ринок ХТЗ, магазини, школа, садок. Готові розглянути продаж за програмою єВідновлення! Телефонуйте для запису!
Телефонуйте: 0501535246, 0686047293
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 11:03