Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, ХТЗ, ЖК Мира, участок 3

Код об'єкта:1359594 Переглядів: 157
Загальна
вартість
32 000 $
* 1 404 160 грн
Вартість
за кв.м.
25 074 грн
571 $
Загальна
площа:
56.0кв.м.
Житлова
площа:
31.0кв.м.
Площа
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
8/9

Опис

✅ЖК-Мира-3 Житловий будинок.
✅ 2 кімнатна квартира Загальна площа: 56 кв. м. Площа кухні: 9 кв. м.
✅ Поверх: 8. Поверховість: 9.
✅Будинок зданий. Загальна площа квартири 56 м, житлова 31, кухня 9.
✅найзручніше одностороннє планування. Опалення в будинку вже запущено, пройшов один опалювальний сезон.
✅Будинок знаходиться в пішій доступності між двома станціями метро. Індустріальна та Тракторний завод пішки 5-7 хвилин. Продаж з переуступки
Телефонуйте: 0965619189, 0636612376
Дата оновлення інформації: 04.05.2026 12:13

На мапі