Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Конный рынок, ЖК Парковый квартал

єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1369904 Переглядів: 209
Загальна
вартість
35 000 $
* 1 535 800 грн
Вартість
за кв.м.
21 940 грн
500 $
Телефони
Загальна
площа:
70.0кв.м.
Житлова
площа:
35.0кв.м.
Площа
кухні:
12.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
2/6
Санвузел
2 санузла
Орієнтир
р-н 7-этажки

Опис

✅У продажу квартира, площею 70 кв метрів, розташована на 2 поверсі ЖК Парковий квартал, корпус Family.
✅Зручний 2 поверх, знаходиться неподалік від Кінного ринку, парку Фентезі.
✅Квартира має формат 2 незалежні одна від одної квартир, об'єднаних одним загальним тамбуром, в якому знаходиться пральна машинка, холодильник, холодильна камера, а також невеликий загальний передпокій.
✅Кожна з квартир обладнана власною міні кухнею, душовою та туалетом, зоною відпочинку та сну.
✅Ідеальний варіант для сім'ї з дорослою дитиною або літніми батьками, дає можливість перебуваючи поряд, жити на незалежних територіях, не обмежуючи свободи один одного, зберігати здорові відносини всередині сім'ї. Так само ідеальні під здачу в оренду, як незалежні однокімнатні квартири.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте: 0507002523
Дата оновлення інформації: 08.05.2026 15:07

На мапі