2-кімнатна квартира, Конный рынок, ЖК Плехановский
Торг
єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1269010
Переглядів: 649
Загальна
вартість
вартість
62 400
$
* 2 745 600 грн
* 2 745 600 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
45 760
грн
1 040 $
1 040 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
60.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
25.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
22.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
16/16
Опис
Продам 2-кімнатну квартиру біля м. Спортивна
Продам двокімнатну квартиру в зручному районі, поруч зі станцією метро Спортивна.
Адреса: вул. Плеханівська, 18Б.
Загальна площа — 60 м².
Квартира простора та світла, з вдалим плануванням. Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: метро, магазини, зупинки транспорту, школи та інші зручності — у пішій доступності.
Чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
Телефонуйте:
0679538998
Дата оновлення інформації: 18.05.2026 16:45
На мапі