2-кімнатна квартира, Роганский
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1364420
Переглядів: 262
Загальна
вартість
вартість
30 500
$
* 1 338 340 грн
* 1 338 340 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
28 116
грн
641 $
641 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
47.6кв.м.
Житлова
площа:
площа:
27.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
6.8кв.м.
Кімнати
2
Поверх
9/9
Опис
✅ Продам затишну 2 кімнатну квартиру з косметичним ремонтом, проспект Героїв Харкова 308, розташовану на 9 поверсі 9-поверхового будинку, є технічний поверх, на пр-ті Героїв Харкова,308.
✅ Квартира у чудовому стані, МПВ, засклений балкон, броньовані вхідні двері, нова сантехніка.
✅ Замінена електропроводка, батареї.
✅ Велика комора, яку можливо переробити на гардероб. Сухий та теплий технічний поверх.
✅ Є частково меблі.
✅ Телефонуйте!
Телефонуйте:
0665501827
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 15:54
На мапі