Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Роганский

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1330190 Переглядів: 318
Загальна
вартість
25 000 $
* 1 097 000 грн
Вартість
за кв.м.
21 940 грн
500 $
Загальна
площа:
50.0кв.м.
Житлова
площа:
30.0кв.м.
Площа
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
16/16

Опис

✅Продам 2 кімнатну квартиру мр-н Горизонт.
✅ Кімнаті роздільні, загальна площа 50м2.
✅16 поверх 16 поверхового будинку.
✅ Гарний житловий стан.
✅Метро Індустріальна 10 хвилин на тролейбусі.
Телефонуйте: 0965619189, 0636612376
Дата оновлення інформації: 22.04.2026 12:36

На мапі