Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Салтовка, ЖК Воробьевы Горы

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1364210 Переглядів: 81
Загальна
вартість
15 000 $
* 658 200 грн
Вартість
за кв.м.
32 910 грн
750 $
Телефони
Загальна
площа:
20.0кв.м.
Житлова
площа:
15.0кв.м.
Площа
кухні:
3.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
5/12

Опис

Продам смарт-квартиру в ЖК «Воробйові Гори» | метро Академіка Павлова Шевченківський провулок 38 Пропонується до продажу смарт-квартира площею 20 м² на 5 поверсі 12-поверхового цегляного будинку. Характеристики: Житлова площа — 15 м² Кухня — 3 м² Санвузол — суміжний Планування — студія Стан — косметичний ремонт Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, готова до проживання або здачі в оренду. Переваги: Будинок новий, цегляний, теплий Метро Академіка Павлова у пішій доступності Розвинена інфраструктура: магазини, транспорт, сервіси поруч
Телефонуйте: 0995631005
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 16:54

На мапі