Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Салтовка, ЖК Бестужевские Сады

єВідновлення
Код об'єкта:1376281 Переглядів: 37
Загальна
вартість
17 500 $
* 767 900 грн
Вартість
за кв.м.
38 395 грн
875 $
Телефони
Загальна
площа:
20.0кв.м.
Житлова
площа:
12.0кв.м.
Площа
кухні:
4.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
5/7

Опис

✅ Продам смарт-квартиру в "ЖК Бестужівські Сади".
✅ Поруч ТЦ "Французький Бульвар", метро Захисників України, Кінний ринок, супермаркети.
✅ Капітальний ремонт, 5 поверх.
✅ Повністю укомплектована всім необхідним: зручний розкладний диван, містка шафа-купе, робоча зона (письмовий стіл), кухонний гарнітур; кондиціонер, пральна машина, мікрохвильова піч, компактна електроплита, холодильник, бойлер (завжди є гаряча вода).
✅ Телефонуйте!
Телефонуйте: 0661044931
Дата оновлення інформації: 29.04.2026 11:58

На мапі