Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Одесская

Торг
Код об'єкта:1363448 Переглядів: 197
Загальна
вартість
18 000 $
* 789 840 грн
Вартість
за кв.м.
23 935 грн
545 $
Телефони
Загальна
площа:
33.0кв.м.
Житлова
площа:
20.0кв.м.
Площа
кухні:
5.5кв.м.
Кімнати
2
Поверх
1/2

Опис

✔️Продаж 2-кімнатної квартиру в районі Одеської, вул. Киргизька, 5.
✔️Квартира у скромному житловому стані.Кімнати суміжно-прохідні; всі комунікації: газ, світло, вода працюють.
✔️ Гарний варіант для тих, хто шукає доступне житло .Телефонуйте!
Телефонуйте: 0505591684
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 11:56

На мапі