2-кімнатна квартира, Одесская
єВідновлення
Код об'єкта:1369661
Переглядів: 162
Загальна
вартість
вартість
30 000
$
* 1 316 400 грн
* 1 316 400 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
26 865
грн
612 $
612 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
49.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
28.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
9/9
Опис
✅ У продажу світла, тепла 2 кімнатна квартира в районі Одеської,пр-т Байрона,21А.
✅ Квартира з капітальним ремонтом, можно одразу заїхати та жити, не потребує додаткових витрат.
✅ Розташована на 9 поверсі 9ти поверхового цегляного будинку.
✅ Зручна локація: магазини, супермаркети, аптеки, зупинки – усе поруч.
✅ Телефонуйте!
Телефонуйте:
0505591684
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 11:26
На мапі