Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Салтовка

єВідновлення
Код об'єкта:1361711 Переглядів: 108
Загальна
вартість
8 900 $
* 390 532 грн
Вартість
за кв.м.
18 421 грн
420 $
Телефони
Загальна
площа:
21.2кв.м.
Житлова
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
3.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
1/2

Опис

Терміново продам смарт квартиру, без ремонту. Вул. Михайлика 4 Документи на руках! Будинок зі своєю закритою територією. Власна котельна! Також мається підвальне приміщення кладовка.
Телефонуйте: 0509840662
Дата оновлення інформації: 30.04.2026 21:36

На мапі