Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

дача, Дергачевский

Терміново
Код об'єкта:1359280 Переглядів: 493
Загальна
вартість
12 000 $
* 526 560 грн
Вартість
за кв.м.
6 582 грн
150 $
Загальна
площа:
80.0кв.м.
Житлова
площа:
40.0кв.м.
Площа
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
2
Санвузел
во дворе
Вулиця
Вишневая ул.
Площа ділянки (сотки)
12.0

Опис

✅ Продам дачну ділянку з двоповерховим будинком
✅: [Харків, 10 хв від Холодної гори, с Подворки]
✅Площа ділянки: 12 соток
✅Будинок 80 м.кв: цегляний, двоповерховий, з металопластиковими вікнами та ролетами
✅Документи: є кадастрові номери на ділянку та будинок
✅ Комунікації:
✅Підведена трифазна електролінія
✅Власна свердловина для води
✅Планування:
✅1-й поверх: житлова кімната та кухня
✅2 поверх: не завершений ремонт
✅Зручності:
✅Літній душ і туалет на вулиці
✅Ідеально підходить для дачного відпочинку або облаштування постійного проживання.
Телефонуйте: 0974838386, 0669593493
Дата оновлення інформації: 08.05.2026 15:56

На мапі