Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Центр, ЖК Свобода

Терміново
Код об'єкта:1338522 Переглядів: 263
Загальна
вартість
25 000 $
* 1 097 000 грн
Вартість
за кв.м.
49 864 грн
1 136 $
Загальна
площа:
22.0кв.м.
Житлова
площа:
16.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
5/5

Опис

Продаж смарт-квартири в ЖК Свободи-2 від забудовника Turkish-Development. Самісенький центр міста, 5 хвилин пішки 3 стації метро - Ярослава Мудрого, Архітектора Бекетова, Університет + поруч вся необхідна інфраструктура. Красивий будинок, парковка.

Монолітно-каркасна технологія забудови, зовнішнє утеплення, ліфт, балкони, автономне оплення у будинку і горізонтальна система розведення.

Квартира у будівельному стані, очікує Ваших дезайнерских рішень і втілень власних мрій. Чудовий вид у паркову зону і на історичну частину міста, відкритий балкон.

Мінімальні тарифи на утримання квартири.

Класний варіант для інвестування і сдачи в оренду.

Документи готові для швидкої угоди, ніхто не прописан.

Покази за домовленістю.

Телефонуйте: 0633004400, 0953001228
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 10:49

На мапі