Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Центр, ЖК Благовещенский

Торг
Код об'єкта:1324036 Переглядів: 890
Загальна
вартість
12 500 $
* 548 500 грн
Вартість
за кв.м.
26 119 грн
595 $
Телефони
Загальна
площа:
21.0кв.м.
Житлова
площа:
17.9кв.м.
Кімнати
1
Поверх
1/7

Опис

Продам 1к.смарт-квартиру ЖК Благовіщенський, вул. Благовіщенська ,б.24.Поруч м.Центральний ринок, церковь, центр міста.1/7,цегла,житлова площа 17,9, загальна 21,1.Документи готові. 12500 $
Телефонуйте: 0977824305
Дата оновлення інформації: 05.03.2026 18:16

На мапі