Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Москалевка

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1325770 Переглядів: 61
Загальна
вартість
30 000 $
* 1 316 400 грн
Вартість
за кв.м.
35 578 грн
811 $
Загальна
площа:
37.0кв.м.
Житлова
площа:
18.0кв.м.
Площа
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
11/14

Опис

1-кімнатна квартира покращеного планування в центрі Харкова | Район Цирку, набережна Продається затишна та світла 1-кімнатна квартира покращеного планування. вул. Москалевська один з найзручніших і найбільш затребуваних районів міста. Основні характеристики: Загальна площа 38, 6 м² Поверх 11 / 14 Будинок цегляний Велика лоджія Зручне, правильне планування Стан і комплектація: Квартира повністю укомплектована Залишаються всі меблі та побутова техніка. Можна заїхати та жити одразу або здавати в оренду без додаткових вкладень. Локація один з головних плюсів: Район Цирку Набережна прогулянки, відпочинок, спорт Парк «Стрілка» в пішій доступності Центр міста Поруч магазини, супермаркети, транспорт, школи, кафе та вся необхідна інфраструктура. Ідеально підійде: для життя для оренди
Телефонуйте: 0974838386, 0669593493
Дата оновлення інформації: 13.05.2026 09:09

На мапі