Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Москалевка

Код об'єкта:1365801 Переглядів: 229
Загальна
вартість
32 000 $
* 1 404 160 грн
Вартість
за кв.м.
36 472 грн
831 $
Загальна
площа:
38.5кв.м.
Житлова
площа:
31.0кв.м.
Площа
кухні:
8.6кв.м.
Кімнати
1
Поверх
3/4

Опис

✅ Продам 1-кімнатну квартиру 📍 Район нового Цирку ✅ Загальна площа: 38,5 м² ✅ Площа кімнати: 20,7 м² ✅ Площа кухні: 8,6 м² ✅ Висота стелі: 3 м ✅ Роздільний санвузол ✅ Нова газова колонка ✅ Ремонт балкону з утепленням ✅ 3-й поверх з 4-х
Телефонуйте: 0661532736, 0982841018
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 15:27

На мапі