Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Центр

Код об'єкта:1320837 Переглядів: 127
Загальна
вартість
18 500 $
* 811 780 грн
Вартість
за кв.м.
62 445 грн
1 423 $
Телефони
Загальна
площа:
13.0кв.м.
Житлова
площа:
10.0кв.м.
Площа
кухні:
2.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
1/3

Опис

Продаю ізольовану квартиру-студію в центрі міста в 5х хвилинах від метро "Майдан Конституції" Виконаний новий сучасний ремонт, з натяжними стелями, є кондиціонер, санвузел (сумісний- душова кабінка, сантехніка, плитка, лічильники на воду, світло), дуже тепло взимку, поли з підігрівом, в будинку- ОСББ (ремонт будинку, регулярне прибирання дому), дуже хороші сусіди. Відмінно підходить для проживання або здачі в оренду. Теплий кірпічний будинок, дитячий майданчик, паркомісця, відмінна інфраструктура: поруч супермаркети, кафе, ресторани, кав'ярня, аптека, магазин квітів, відділення банку, парк "Стрілка" в 5ти хвилинах, ТРК "Нікольській" Центрєє не буває;)
Телефонуйте: 0502129060
Дата оновлення інформації: 30.04.2026 16:21

На мапі