Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

2-кімнатна квартира, Центр

Торг єВідновлення
Код об'єкта:929113 Переглядів: 816
Загальна
вартість
37 000 $
* 1 628 000 грн
Вартість
за кв.м.
38 762 грн
881 $
Загальна
площа:
42.0кв.м.
Житлова
площа:
32.0кв.м.
Площа
кухні:
5.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
4/4

Опис

🏙 2-кімнатна квартира, Центр
💰 Ціна: 37 000 $

Характеристики:

  • Тип об’єкта: квартира
  • Кількість кімнат: 2
  • Загальна площа: 42 м²
  • Поверх: 4
  • Поверховість: 4
  • Висота стелі: 2,7 м
  • Перекриття: залізобетонні

Опис:

Продається затишна 2-кімнатна квартира в самому центрі міста. Квартира з якісним ремонтом, ідеально підходить як для комфортного проживання, так і для орендного бізнесу.

Виконано заміну:

  • металопластикові вікна
  • сантехніка
  • електропроводка
  • стояки та каналізація

🍽 Кухня вбудована, функціональна.
🛋 Меблі залишаються — можна одразу заїжджати без додаткових витрат.

Вікна виходять у тихий закритий двір, що забезпечує спокій та затишок навіть у центрі міста.

Переваги локації:

✅ центр міста
✅ зручна транспортна розв’язка
✅ поруч магазини, кафе, зупинки транспорту
✅ швидкий доступ у будь-який район Харкова

📞 Телефонуйте — з радістю організую перегляд та відповім на всі запитання!

Телефонуйте: 0677912495, 0737912495
Дата оновлення інформації: 18.05.2026 10:53

На мапі