3-кімнатна квартира, Центр, ЖК Дом на Набережной
вартість
* 9 616 950 грн
за кв.м.
2 067 $
площа:
площа:
кухні:
Опис
Житло, яке захоплює з першого погляду!
⚡️ЖК «Будинок на набережній» (пров. Банний, 1).⚡️
🔑 Продається вишукана квартира загальною площею 104 кв. м з відмінним краєвидом у центрі міста!
З вікон відкривається приголомшливий панорамний вид на річку та набережну.
📐Формат: кухня-вітальня, 2 затишні спальні, велика гардеробна та видова лоджія.
⚠️Продумана архітектура та інженерія квартири. Авторський дизайн-проект в сучасному стилі.
Оздоблення: на підлозі - натуральна паркетна дошка Quick Step (жодного ламінату). Міжкімнатні двері Папа Карло, стінові панелі та елементи кухні виконані з натурального шпону деревини.
Безпека та ізоляція: вхідна група з двома дверима для максимальної шумо- та теплоізоляції. Підключена надійна охоронна сигналізація.
Вікна та клімат: дерев'яні вікна, включно з панорамним склінням балкона. Підігрів підлоги у ванній та на лоджії. Встановлено 3 кондиціонери Mitsubishi у всіх кімнатах, а також очищувачі та зволожувачі повітря.
Комунікації: сантехніка Hansgrohe (Німеччина), система зворотного осмосу для питної води, дизайнерське освітлення Philips.
‼️ Квартира укомплектована меблями провідних європейських брендів (Natuzzi, Calligaris): ексклюзивна ліжко в майстер-спальні нестандартного розміру (2,0 х 2,2 м) з ортопедичним матрацом преміумкласу. Стильний диван Natuzzi з функцією електричного реклайнера у вітальні - поєднання італійської естетики та максимального комфорту для щоденного релаксу. Сучасний обідній стіл DELTA від Calligaris з надійною основою та лаконічною формою в комплекті з дизайнерськими стільцями.
Вся побутова техніка Bosch максимальної лінійки, зокрема: місткий холодильник із льодогенератором, професійна кавомашина (купувалася за 3 000 €, у використанні була всього кілька місяців — стан нової). Флагманські телевізори Samsung максимальної лінійки, у вітальні доповнені преміальним саундбаром Samsung.
📌Приваблива локація з легким доступом до транспорту та родзинок міста : популярний сквер Стрілка,наберажна, декілька станції метро, трамвай до послуг ваших гостей або членів родини ,шопінг будь-яких форматів в пішому доступі .
🅿️У продажу є 2 паркомісця у підземному паркінгу, вартість 45 тис дол.
☎️ Телефонуйте
На мапі
Схожі об'єкти
3-кімнатна квартира, Центр
3-кімнатна квартира, Центр