3-кімнатна квартира, Салтовка
Код об'єкта:1377878
Переглядів: 3
Загальна
вартість
вартість
44 500
$
* 1 958 000 грн
* 1 958 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
30 690
грн
697 $
697 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
63.8кв.м.
Житлова
площа:
площа:
43.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
10/12
Орієнтир
520
Опис
✅Продається 3 кімнатна квартира на Салтівці біля метро Студентська,вул.Академіка Павлова,132Б.
✅Квартира у хорошому житловому стані,кімнати роздільні,два балкони,розташована на 10 поверсі 12ти поверхового будинку.
✅Меблі та техніка залишаються новим власникам.
✅Поруч вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 23.05.2026 18:42
На мапі