3-кімнатна квартира, Сев.Салтовка
єВідновлення
Код об'єкта:1377716
Переглядів: 10
Загальна
вартість
вартість
115 000
$
* 5 060 000 грн
* 5 060 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
45 586
грн
1 036 $
1 036 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
111.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
49.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
30.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
10/12
Санвузел
2 санузла
Орієнтир
СС-1
Опис
✅Увага! Ця квартира – закохує з порога!
✅Якщо ви мріяли про простір, стиль і затишок – ось вона, ваша квартира.
✅До Вашої уваги простора ,стильна 3 кімнатна квартира в новобудові на Північній Салтівці,вул.Яни Червоної,9А.
✅Квартира з сучасним ремонтом,повністю укомплектована якісними меблями та технікою.
✅Формат:велика кухня вітальня,три кімнати,два санвузли,гардеробна,два балкони.
✅Додаткова перевага – встановлений Starlink, що забезпечує стабільний та швидкий інтернет навіть при відключеннях.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 20.05.2026 21:17
На мапі