Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

1-кімнатна квартира, Алексеевка

Код об'єкта:1377635 Переглядів: 17
Загальна
вартість
26 500 $
* 1 166 000 грн
Вартість
за кв.м.
43 185 грн
981 $
Телефони
Загальна
площа:
27.0кв.м.
Житлова
площа:
13.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
6/9

Опис

✅У продажу 1 кімнатна малогабаритна квартира на Олексіївці біля метро Перемоги,пр-т Перемоги,54.
✅Розташована на комфортному 6 поверсі 9-поверхового будинку та має гарний житловий стан — можна одразу заїжджати та жити без додаткових вкладень.
✅Площа 27 м². У квартирі залишається все необхідне для майбутніх власників.
✅ Чудовий варіант як для власного проживання, так і під орендний бізнес.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте: 0661044931
Дата оновлення інформації: 20.05.2026 13:32

На мапі