Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Частина будинку, Н.Бавария

єВідновлення
Код об'єкта:1377541 Переглядів: 23
Загальна
вартість
50 000 $
* 2 200 000 грн
Вартість
за кв.м.
37 288 грн
847 $
Загальна
площа:
59.0кв.м.
Житлова
площа:
29.1кв.м.
Площа
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
2
Санвузел
совмещенный
Вулиця
Станция Новая Бавария ул.
Площа ділянки (сотки)
3.0

Опис

✅Продам частину будинка, 59 м2, зі своїм окремим подвірʼям.
✅Нова Баварія, Хвилинка (Минутка).
✅Будинок одноповерховий, зовні утеплений.
✅В будинку сучасний ремонт, меблі та побутова техніка.
✅Планування - простора вітальня з каміном, затишна спальня, кухня з вбудованою побутовою технікою, суміщений санвузол з ванною, передпокій.
✅В будинку є всі комунікації, вода - центральна і своя свердловина, газ.
✅Прибудинкова територія доглянута, є заїзд для двох авто, ворота.
✅Будинок в гарному стані, готовий до швидкої угоди.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте: 0677136363, 0507136363
Дата оновлення інформації: 20.05.2026 09:38

На мапі