Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

1-кімнатна квартира, Алексеевка

Код об'єкта:1377478 Переглядів: 2
Загальна
вартість
29 000 $
* 1 276 000 грн
Вартість
за кв.м.
39 875 грн
906 $
Телефони
Загальна
площа:
32.0кв.м.
Житлова
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
5.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
3/9

Опис

🏡 Продаж 1-кімнатної квартири на Олексіївці 📍 пр. Перемоги, 75 Світла та затишна 1-кімнатна квартира площею 33 м² на 3 поверсі панельного будинку ✨ Квартира не кутова, тепла та в хорошому житловому стані — можна одразу заїжджати та жити 👌 🔹 Переваги квартири: ✅ 3 поверх ✅ Перша лінія ✅ До метро — лише 7 хвилин пішки 🚇 ✅ Балкон ✅ Підвісні стелі ✅ Встановлені лічильники на воду 💧 ✅ Зручне планування ✅ Світла та охайна квартира ☀️ ✅ Ніхто не прописаний — швидкий вихід на угоду 📄 📍 Чудове розташування: Поруч зупинки транспорту 🚌, супермаркети 🛒, магазини, дитячі майданчики 👶 та все необхідне для комфортного життя. 💰 Ідеально підійде: 🏠 для власного проживання 📈 для інвестиції та здачі в оренду.
Телефонуйте: 0982634520, 0996219957
Дата оновлення інформації: 18.05.2026 12:55

На мапі