Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

участок, ХТЗ

Код об'єкта:1377363 Переглядів: 3
Загальна
вартість
7 000 $
* 307 160 грн
Вартість
за кв.м.
12 798 грн
292 $
Загальна
площа:
24.0кв.м.
Житлова
площа:
12.0кв.м.
Площа
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
1
Санвузел
нет
Вулиця
Индустриальний (Фрунзе) просп.
Площа ділянки (сотки)
12.0

Опис

✅️Продам ділянку 12 соток з будинком у садовому товаристві «Ювілейний». ✅️Ділянка розташована у зручному та тихому місці, ідеально підходить як для дачного відпочинку, так і для постійного проживання. ✅️Сусіди проживають цілий рік. ✅️На території є будинок, який можна використовувати одразу або доопрацювати під свої потреби. ✅️Відмінне розташування: - до метро ХТЗ пішки всього 25 хвилин - на автомобілі 7-8 хвилин ✅️На ділянці є місце для саду, городу або відпочинку. ✅️Будинок під ремонт ✅️Є льох ✅️Зручний під'їзд на ділянку. ✅️На території товариства є озеро ✅️Спокійне місце, чисте повітря, поруч місто і вся необхідна інфраструктура. ✅️Телефонуйте, домовимося про перегляд!
Телефонуйте: 0989420232, 0631304129, 0507610037, 0688143995
Дата оновлення інформації: 15.05.2026 12:24

На мапі