Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, ХТЗ, ЖК Мира, участок 3

єВідновлення
Код об'єкта:1377316 Переглядів: 2
Загальна
вартість
47 500 $
* 2 084 300 грн
Вартість
за кв.м.
53 719 грн
1 224 $
Телефони
Загальна
площа:
38.8кв.м.
Житлова
площа:
16.0кв.м.
Площа
кухні:
8.7кв.м.
Кімнати
1
Поверх
8/9

Опис

✅У продажу сучасна 1 кімнатна квартира в новобудові ЖК Миру 3 на ХТЗ,вул.Миру,53.
✅Стильний ,якісний ремонт у світлих відтінках,розташована на 8 поверсі 9ти поверхового цегляного будинку.
✅Повністю укомплектована меблями та технікою(окрім телевізорів) ,можно одразу заїзджати аба здавати в оренду!
✅Формат:простора кухня з вбудованою технікою, окрема кімната, засклений балкон,суміжний санвузол.
✅Переваги: є встановлений інвертор, що забезпечує резервне живлення та комфорт навіть під час відключень електроенергії, встановлений лічильник тепла та потужний інверторний кондиціонер.
✅ Охайний під’їзд, спокійні сусіди, доглянутий двір.
✅ Поруч магазини, школа, спортивні майданчики, аптеки, зупинка транспорту та парк для прогулянок. Зручна транспортна розв’язка. До станції метро Індустріальна 7 хвилин пішки.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте: 0661044931
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 19:13

На мапі