4-кімнатна квартира, Салтовка
Код об'єкта:1377248
Переглядів: 11
Загальна
вартість
вартість
45 000
$
* 1 974 600 грн
* 1 974 600 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
31 848
грн
726 $
726 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
62.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
45.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
4
Поверх
5/5
Санвузел
раздельный
Вулиця
Гвардійців Широнінців (Гв. Широнинцев) вул.
Ремонт
косметический ремонт
Стіни
панель
Район
Салтовка
Орієнтир
524
Опис
✅Продам 4-кімнатну квартиру на Салтівці,524 мкр., вул. Гвардійців Широненців 73А.
✅Квартира з ремонтом,зроблено та поміняно все: вікна, двері, труби та сантехніка, електрика .
✅ Формат квартири:кухня,вітальня та три окремі кімнати. Загальна площа 62 м2, жила 45 м2, кухня 7 м2.
✅Чудовий варіант для сім'ї з дітьми.
✅Зручна інфраструктура: до метро Салтівська 15 хвилин, зупинка транспорту - 3 хвилини, школа та дитячий садок у дворі, магазини ,кав'ярні,супермаркети,ринок тощо.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 15.05.2026 12:47
На мапі