Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Салтовка

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1377229 Переглядів: 2
Загальна
вартість
24 500 $
* 1 075 060 грн
Вартість
за кв.м.
22 874 грн
521 $
Загальна
площа:
47.0кв.м.
Житлова
площа:
32.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
2/2

Опис

✅Продам 2х кімнатну квартиру вул. Євгена Храпка (Адігейская) 13.
✅У квартирі централізоване опалення.
✅Котел на гарячу воду.
✅Техніка та меблі залишаються.
✅Цегляний будинок, Затишний двір.
✅Поруч ТРК Французький бульвар, дитячій садок, школа.
✅Можливий продаж по сертифікату.
Телефонуйте: 0508840296, 0962747568
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 09:48