Частина будинку, Песочин
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1377225
Переглядів: 8
Загальна
вартість
вартість
35 000
$
* 1 535 800 грн
* 1 535 800 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
27 924
грн
636 $
636 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
55.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
29.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
16.0кв.м.
Кімнати
2
Вулиця
Шевченко пер.
Площа ділянки (сотки)
3.0
Опис
Продаж частини будинку — пров. Шевченка, 13А, 2 кімнати. Продається половина будинку в тихому та зручному районі Мобіль у Писочині. Будинок розташований у спокійному приватному секторі з приємними сусідами та має власну окрему територію. Характеристики будинку: -Загальна площа будинку: 55,1 кв. м. -Житлова площа: 29,3 кв. м. -Площа кухні: 16 кв. м. (простора та зручна) -Площа земельної ділянки: 3 сотки Будинок потребує внутрішнього ремонту.
Телефонуйте:
0509840662
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 19:14
На мапі