2-кімнатна квартира, П.Поле
Код об'єкта:1377219
Переглядів: 3
Загальна
вартість
вартість
55 000
$
* 2 413 400 грн
* 2 413 400 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
48 268
грн
1 100 $
1 100 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
50.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
28.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
5/5
Опис
✅Продам 2 кімнатну квартиру на Павловому полі неподалік від метро Ботанічний сад,вул.Отакара Яроша.
✅Квартира з гарним ремонтом,кімнати роздільні,велика кухня 9 м2.
✅Встановлено бойлер на 80л.,новий холодильник,укомплектована меблями.
✅Будинок усередині мікрорайону, далеко від проїжджої частини. Поруч супермаркети, зупинка транспорту, фітнескулуб, Саржин яр, ресторани, кафе, школи та садок.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 13.05.2026 11:30