Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Будинок, Одесская

Код об'єкта:1377151 Переглядів: 25
Загальна
вартість
150 000 $
* 6 582 000 грн
Вартість
за кв.м.
41 924 грн
955 $
Телефони
Загальна
площа:
157.0кв.м.
Житлова
площа:
91.0кв.м.
Площа
кухні:
14.0кв.м.
Кімнати
5
Санвузел
в доме
Вулиця
Павла Тичини (Валдайская) вул.
Площа ділянки (сотки)
13.0
Орієнтир
р-н 13больн.
Свій двір
Так

Опис

Продам просторий 2-поверховий будинок по вул. Валдайська Будинок розташований у зручному районі — лише 15 хвилин пішки від 13 поліклініки, поруч автобусна зупинка. Добротний, теплий та світлий будинок ідеально підійде для великої родини. Просторе планування: 5 окремих кімнат, сонячні та затишні приміщення, багато простору для комфортного життя. ✅ Автономне газове опалення ✅ Центральне водопостачання ✅ Санвузол у будинку Ділянка — 13 соток. Великий доглянутий двір із зонами відпочинку, городом та садом. На території також є флігель без внутрішніх робіт та гараж.
Телефонуйте: 0509648580, 0684201768
Дата оновлення інформації: 12.05.2026 12:45

На мапі