1-кімнатна квартира, Немышля
Код об'єкта:1377056
Переглядів: 3
Загальна
вартість
вартість
23 000
$
* 1 009 240 грн
* 1 009 240 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
28 835
грн
657 $
657 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
35.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
13.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
3/3
Опис
Продаж 1-кімнатна квартира 35 м² у гарному житловому стані в районі Немишля, вулиця Немишлянська, Харків. Метро Турбоатом поруч.
Добротний будинок з автономним опаленням та зі своєю свердловиною (чиста джерельна вода).
Поруч зручний район Нові Будинки. Транспорт, магазини, супермаркети, школа, дитячий садок та вся необхідна інфраструктура.
Телефонуйте:
0678629531
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 13:36