3-кімнатна квартира, ЮВ и ЦР, ЖК Новый дом
Код об'єкта:1376866
Переглядів: 26
Загальна
вартість
вартість
110 000
$
* 4 826 800 грн
* 4 826 800 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
48 028
грн
1 095 $
1 095 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
100.5кв.м.
Житлова
площа:
площа:
55.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
4/10
Санвузел
2 санузла
Опис
✅До Вашої уваги простора 3 кімнатна квартира в ЖК «Новый дом» по вул. Большая Панасoвская 76-Г
✅Розташована на зручному 4 поверсі.Будинок цегляний. Газове індивідуальне опалення
✅Планування : кухня студія, 2 окремі спальні, 2 сан.вузли, простора лоджія.
✅Квартира з капітальним ремонтом,укомплектована меблями та технікою.
✅Закрита територія , що охороняється , дворівневий паркінг. Гарна, розвиненоа інфраструктура, метро (Центральний ринок, ЮЖД), наземний транспорт, супермаркети, парки, школи.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 14:13
На мапі